Poznaj nas lepiej

Zakład stolarski SCHODY KOMOR jest firmą rodzinną, która powstała w roku 1975. Naszą misją jest świadczenie usług stolarskich na najwyższym poziomie. Zajmujemy się produkcją schodów i balustrad z drewna oraz w połączeniu drewna z metalem. Właścicielem jest Joachim Komor. Zakład mieści się w Opolu. Ta lokalizacja sprawia, że jesteśmy w stanie obsłużyć klientów z województwa opolskiego, dolnośląskiego oraz śląskiego.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i oparciu o najnowsze technologie produkujemy schody Opole najwyższej jakości.

Co zyskasz rozpoczynając z nami współpracę?

Efekty współpracy z naszym zakładem stolarskim przejdą Twoje najśmielsze oczekiwania. Dlaczego? Jesteśmy po to, aby spełniać Twoje oczekiwania w zakresie przygotowania atrakcyjnych i funkcjonalnych form drewnianych.

Schody dębowe Opole oraz pozostałe konstrukcje realizujemy w bardzo szybkim tempie, trzymamy się terminów. Nasze działania są precyzyjne i bardzo dokładne, co widać gołym okiem po naszych projektach. Wykorzystujemy najwyższej jakości materiały, aby realizować schody jesionowe Opole, które pozostaną z Wami przez długie lata.

W naszych zakładach zatrudniamy wyłącznie wykwalifikowany personel, który do realizacji zadań podchodzi z pasją i pełnym zaangażowaniem.

Doradzamy, projektujemy, realizujemy

Współpraca z nami jest atrakcyjna dla każdego klienta, ponieważ zapewniamy obsługę na najwyższym poziomie, od samego początku, aż do realizacji projektu. Kompleksowe usługi stolarskie jakie oferujemy zapewniają możliwość skorzystania z indywidualnie przygotowanej oferty. Możesz liczyć na spersonalizowane schody jesionowe Wrocław, przygotowane na miarę Twoich oczekiwań.

Nasi pracownicy czuwają nad zaprojektowaniem schodów oraz balustrad, z których można będzie w komfortowy sposób korzystać. Dobry projekt to podstawa wszystkich naszych działań. Wieloletnie doświadczenie w branży sprawia, że jesteśmy w stanie sprostać wyzwaniom od najbardziej wymagających klientów.

Nasza firma jest w stanie zrealizować schody Wrocław, o jakich marzysz. Projektowanie, produkcja oraz montaż są wykonywane na najwyższym poziomie, zgodnie z przyjętymi standardami w branży. Chcemy, aby do naszych klientów trafiały wyłącznie wysokiej jakości schody dębowe Wrocław, które są solidne, starannie zamontowane i bezpieczne w użytkowaniu. Pod względem wizualnym nasze wyroby drewniane także zachwycą każdego.