Rodzaj schodów

Konstrukcja

Typ schodów

Podstopnie

Stopień zapraszający

Balustrada

Poręcz (pochwyt)

Słupy

Tralki

Rodzaj drewna

Standardowe drewna twarde

Pozostałe drewna inne

Wykończenie

Wymiary pomieszczenia

jak mierzyć miejsce na schody

Podaj wymiary pomieszczenia według schematu widocznego na rysunku?

Dane kontaktowe

Dodaj pliki...

z dysku
lub przeciągnij tutaj

Ponadczasowe schody drewniane

Ponadczasowe oraz eleganckie. Takie są drewniane schody Opole, które z naszą pomocą możesz wprowadzić do swojego domu. Największą popularnością cieszą się schody dębowe Opole oraz schody jesionowe Opole. Wybierając jeden z tych dwóch materiałów masz szansę przygotować konstrukcję trwałą i niezawodną przez lata, a jednocześnie atrakcyjnie wyglądającą.

Naturalny materiał, jakim jest drewno zachwyca pięknem i praktycznymi aspektami. Cena, jaką oferujemy za całą realizację jest adekwatna do jakości. Masz pewność, że schody jesionowe Wrocław będą Ci towarzyszyły każdego dnia, w trakcie przemierzania pięter w domu. Z przyjemnością będzie się po nich schodziło i wychodziło. Dbamy o właściwe wyprofilowanie stopni oraz zapewnienie podwyższonej trwałości całej konstrukcji. Uzupełniając schody Śląsk o balustrady i poręcze podwyższasz bezpieczeństwo korzystania z nich na co dzień.

Zapoznaj się z cennikiem naszych usług, a na pewno szybko przekonasz się, jak wspaniałą ofertę dla Ciebie mamy. Z naszą pomocą w Twoim domu znajdą się wyjątkowe schody Śląsk, bez których trudno będzie wyobrazić sobie przemieszczanie się po kolejnych piętrach.