Gdzie jesteśmy

Nasz adres:
ul. Brzezińska 12
45-920 Opole
woj. opolskie

Kontakt:
tel./fax: +48 77 469 60 55
mobile: +48 602 575 894

Obsługujemy miasta z rejonu siedziby, w szczególności:
Opole, Wrocław, Namysłów, Brzeg, Nysa, Gogolin, Kędzierzyn-Koźle, Oława, Gliwice, Katowice, Częstochowa i inne.

Obsługujemy województwa:
opolskie, dolnośląskie oraz śląskie

Jak dojechać

Wyślij wiadomość

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Temat

  Treść wiadomości

  Schody Komor – drewniane schody Śląsk

  Jest wiele powodów, dlaczego warto kupić drewniane schody Opole. Zapewne już masz na ich temat wiedzę, jeżeli znajdujesz się w tym miejscu. Nie musimy przekonywać Cię, że jest to fantastyczna inwestycja na lata, zapewniająca cudowną aranżację wnętrza, umożliwiająca bezpieczne przemieszczanie się po poszczególnych kondygnacjach budynku. Schody drewniane znakomicie komponują się z aranżacjami nowoczesnymi, jak i klasycznymi, dlatego masz pełną dowolność w tworzeniu wnętrz, jeżeli mają być ich częścią.

  Warto podkreślić, że drewniane schody Śląsk są proste w utrzymaniu czystości, komfortowe w użytkowaniu i niezwykle trwałe. Można po nich stąpać bezpiecznie, a to bardzo duży atut. Bez wątpienia jest to trafiona propozycja dla każdego. Jeżeli chcesz mieć je w swoim domu, zapraszamy do kontaktu. Oferujemy schody dębowe opole oraz schody jesionowe opole. Gwarantujemy maksymalne zadowolenie z efektu finalnego, ze względu na wykonanie z wysokiej jakości materiałów. Zastosowanie nowoczesnych technik produkcji powoduje, że nasze schody dębowe Śląsk są jedyne w swoim rodzaju. Mają ponadczasowy wygląd oraz ekologiczny charakter.

  Wszystkie schody z naszej oferty wyróżniają się uniwersalnym zastosowaniem. Pasują do domów jednorodzinnych, jak i dużych willi. Podejmując decyzję o ich zamontowaniu, na pewno nie pożałujesz tego nawet przez chwilę.

  Zachęcamy do wyboru z naszej oferty schodów dopasowanych do Twoich potrzeb. Mogą to być schody jesionowe Wrocław lub schody dębowe Wrocław. Niezależnie które wybierzesz, uzyskasz satysfakcję z zakupu, który pozostanie z Tobą przez długie lata i będzie cieszył oko.